GIBUS
The Sun Factory

Vytváříme řešení, která umožňují užívat si slunce po celý rok, aby každý mohl prožívat nádherné chvíle ve stínu vlastní pergoly nebo slunečníku. Naše energie se soustředí na návrh a realizaci bioklimatických pergol, skládacích pergol a slunečníků, a to i s doplňky jako jsou prosklené stěny, osvětlení, zvukové systémy a ohřívače.

S hrdostí představujeme produkty Made in Italy po celém světě – dokonalost a autenticitu kultury slunce a italského stylu v osvětlení. Naším tajemstvím je naslouchání, dialog a neustálá pozornost k dovednostem, zkušenostem a schopnostem našeho týmu.

Pracujeme spojením jedinečných vlastností a nejlepších charakteristik každého z nás, nápadů, průmyslového umu a řemeslné zručnosti.

Snažíme se vzít to nejlepší, abychom vám mohli dát to nejlepší.

GIBUS
GIBUS
GIBUS
GIBUS
GIBUS
GIBUS
GIBUS
GIBUS

Naše hodnoty

GIBUS
GIBUS etika

Etický Kodex

Podstatou každé společnosti jsou její základní hodnoty, ty charakteristiky, bez kterých by přestala být tím, co je. Pro Gibus jsou tyto hodnoty upřímnost, spravedlnost, diskrétnost a spolehlivost vůči všem zainteresovaným stranám. Etický kodex stanovuje hodnoty, pravidla, závazky a etické odpovědnosti společnosti a poskytuje směrnice, které řídí její chování.

Udržitelnost

Mobilní produkty ochrany proti slunci značky Gibus vytvářejí udržitelné pohodlí, které zaručuje komfort pro uživatele s minimální spotřebou zdrojů a přináší energetickou úsporu, což má pozitivní vliv na naši planetu. Naším cílem je rozvíjet toto environmentální povědomí nejen uvnitř naší společnosti prostřednictvím rozhodnutí, která snižují dopad našich průmyslových aktivit, ale také se zaměřujeme na šíření kultury mobilní solární ochrany mezi našimi distributory, veřejností a projektanty, a to s ještě větší intenzitou.

GIBUS udržitelnost
firma GIBUS

Firemní pohoda

Chceme, aby všichni, kdo pracují v Gibusu, vykonávali svou práci s radostí, a věříme, že spokojený spolupracovník seriózně přispívá k růstu firmy. S tímto přístupem se každý rok snažíme zvyšovat úsilí o zlepšení standardů bezpečnosti a interního vzdělávání, aby bylo zajištěno blaho našich spolupracovníků. Jsme přesvědčeni, že rozšířený kulturní růst ve firmě umožní lépe zvládat nezbytné kompetence, schopnosti a dynamiku v rychle se měnícím dnešním světě. Firemní pohoda se neomezuje jen na vnitřní prostředí: rádi zapojujeme naše prodejce tím, že jim nabízíme průběžné školení, služby a speciálně připravené materiály.

Péče o zákazníka

Zákazník je v centru našich myšlenek: při návrhu našich produktů myslíme na potřeby lidí, kteří je budou používat, a snažíme se vytvářet nové prostory pro lepší život. Jsme soustředěni a zaměřeni na cíl: chceme trhu nabídnout co nejkvalitnější produkt. U nás se zákazník nikdy necítí opuštěný. Společně s naší sítí certifikovaných prodejců Gibus Atelier ho podporujeme ve všech fázích procesu - od výzkumu a plánování přes prodej až po péči po zakoupení produktu.

GIBUS zákazník na prvním místě
Partnerství GIBUS

Partnerství

Naši partneři jsou klíčem k vytvoření lepšího podnikání. Vzájemné porozumění a sdílení základních hodnot tvoří základ našeho vztahu s prodejci a dodavateli. Naše partnerství je založeno na transparentnosti a závazku neustále se zlepšovat.

Péče o zákazníka

Certifikujeme sebe i naše produkty, protože chceme zaručit nejvyšší úroveň pohodlí pro všechny. Certifikace ISO 9001 potvrzuje, že náš systém řízení kvality je v souladu s mezinárodním standardem excelence. Certifikace ISO 45001 zajišťuje, že náš systém řízení je v souladu se standardem a sděluje zaměstnancům i veřejnosti, že firma chrání zdraví a bezpečnost svých pracovníků poskytováním organizačních, nástrojových a finančních zdrojů. Certifikace ISO 14001 zaručuje dodržování standardů environmentálního managementu pro identifikaci a kontrolu dopadů našich aktivit, produktů a služeb na životní prostředí, s cílem neustálého zlepšování efektivním a udržitelným způsobem. Náš hliník je lakovaný v certifikovaných závodech Qualicoat a předzpracován systémem Seaside pro lepší odolnost a delší životnost.

GIBUS certifikace a ISO

Požádejte o informace
nebo o cenovou nabídku

Napište si o informace nebo cenovou nabídku

Co nejdříve vás budeme kontaktovat